رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان خبر داد؛

نذر اربعینی خبرنگاران گیلانی برای آزادی زندانیان

عاشورائیان؛ رئیس بسیج رسانه گیلان با اشاره به اجرای پویش «نذر آزادی» گفت: این پویش نذر اربعینی خبرنگاران گیلان برای آزادی زندانیان است.
مهدی پارسا امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پیشتازی اصحاب رسانه گیلان در فعالیت‌های نوع‌دوستانه اظهار کرد: اصحاب رسانه همواره افسران خط مقدم جبهه فرهنگی بوده و پیشگامی در فعالیت‌های جهادی در راستای فرهنگ‌سازی را رسالت حرفه‌ای خود می‌دانند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران گیلانی برای دومین سال متوالی به نیابت از زیارت امام حسین (ع) در اربعین، مشارکت در آزادسازی زندانیان جرایم نقدی را در دستور کار خود قرار داده‌اند، گفت: اصحاب رسانه گیلان بار دیگر با یک اقدام جهادی گره‌گشایی کرده و تعدادی از زندانیان جرایم نقدی را از بند زندان آزاد کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان با اشاره به اهمیت فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن فرهنگ جهادی به عنوان یکی از ویژگی‌های شاخص اصحاب رسانه افزود: اصحاب رسانه استان گیلان علاوه بر مشارکت فعال در فعالیت‌های نوع دوستانه، در پویش «نذر آزادی» سال گذشته مفتخر شدند تا دو زندانی جرایم نقدی را آزاد کرده و به آغوش خانواده برگرداندند.

پارسا با تاکید بر اینکه پویش «نذر آزادی» بستر گلریزان رسانه‌ای را در مسیر فرهنگ‌سازی در انجام کار خیر فراهم کرده است، افزود: خبرنگاران گیلانی با اقدامات نوع دوستانه نشان دادند که علاوه بر رسالت خبری و فعالیت حرفه‌ای در ترویج کار خیر، در میدان عمل پیشتازی می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان تصریح کرد: اصحاب رسانه و همه خیرین نیک اندیشی می‌توانند مبالغ نقدی خود را به شماره ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۱۵۸۱۶۴ گروه جهادی عاشوراییان واریز کنند.

نذر اربعینی خبرنگاران گیلانی برای آزادی زندانیان

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

http://ashouraeiyan.ir/?p=2260

اخبار مرتبط:

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: